KABEL OD 50 STOPA, BIJELI PATCH KABEL ZA TEŠKE UVJETE RADA BEZ SPAJANJA

KABEL OD 50 STOPA, BIJELI PATCH KABEL ZA TEŠKE UVJETE RADA BEZ SPAJANJA

HRK 2.33

Svježe

U skladištu

Univerzalni Patch kabel za teške uvjete rada bez mreže-bijeli 50ft - Kategorija 6 za mrežni uređaj - patch kabel - 50ft-1 muški mrežni kabel - 45 - 1 muški mrežni kabel-45 - bijeli patch kabel za teške uvjete rada bez mreže 50ft-96 - bijeli patch kabel za teške uvjete rada bez mreže.

Dodaci proizvoda

Mrežni kabel br.6a UTP Patch - Mrežni kabel kategorije ft 6a za mrežni uređaj - Prvi kraj: RJ - Mrežni priključak - Drugi kraj: RJ Svježe
Mrežni kabel br.6a UTP Patch - Mrežni kabel kategorije ft 6a za mrežni uređaj - Prvi kraj: RJ - Mrežni priključak - Drugi kraj: RJ

Mrežni kabel br.6a UTP Patch Mrežni kabel kategorije 6a dužine 10 metara za mrežni uređaj Prvi kraj : 1 mrežni konektor RJ45 Drugi kraj : 1 mrežni konektor RJ45 Patch kabel 28 AW

HRK 19.98
Crna 62. Višemodni kabel za povezivanje optičkih vlakana-alt PVC, Mt do Mt, Orange Svježe
Crna 62. Višemodni kabel za povezivanje optičkih vlakana-alt PVC, Mt do Mt, Orange

Crna kutija Om1 62,5 / 125 multimode optički kabel Ofnr Pvc, StLc, naranče, 2 m (6,5 ft) (EFN110002 MSTLC) Crna kutija Om1 62,5 / 125 multimode optički kabel Ofnr Pvc, StLc, Naranče, 2

HRK 3.33
Startech.com Emc Dac-sfp-10g Kompatibilan kabel za direktno spajanje 10g Sfp+ na Sfp+ Twinax, 10gbe Sfp+ Bakar Dac s low-pasivni Svježe
Startech.com Emc Dac-sfp-10g Kompatibilan kabel za direktno spajanje 10g Sfp+ na Sfp+ Twinax, 10gbe Sfp+ Bakar Dac s low-pasivni

Pasivni bakreni kabel 10 Gbit / s dužine 3 m (9,8 ft) s doživotnim jamstvom DACSFP10 G3 M to je kompatibilan s EMC DACSFP10 G3 M bakreni kabel SFP+ s izravnim priključkom, koji je dizajn

HRK 33.98
Zidna ploča Patch panelna ploča Žuta ambalaža Svježe
Zidna ploča Patch panelna ploča Žuta ambalaža

Umetak za zaključavanje od 945 pomaže u sprječavanju slučajnog ili neželjenog povezivanja kabela od 92 do 010A omogućuje vam održavanje stroge kontrole nad priključcima od 945 na va�

HRK 47.98
Kabel za napajanje Svježe
Kabel za napajanje

Učinkovito upravljajte svojim napajanjem pomoću 8metarskog pravokutnog izmjeničnog kabela s okretnom bravom Ovaj odvojivi kabel za izmjeničnu struju povezuje svaki izvor napajanja s plo�

HRK 1.67
Mrežni kabel 9200-005-mn-mn Svježe
Mrežni kabel 9200-005-mn-mn

OSNOVNI PREGLED KARAKTERISTIKE : Tip kabela : RJ45 Cable Karakteristike : Patch kabel, Dužina : 5 metara Priključak na prvom kraju : 1 priključak RJ45 Mrežni priključak na drugom kraju

HRK 33.98
Profesionalni kabel do adaptera, 9-pinski konektor do 4-pinske utičnice Svježe
Profesionalni kabel do adaptera, 9-pinski konektor do 4-pinske utičnice

Dobijte više mogućnosti sa svojih uređaja pomoću profesionalnog adaptera za kabel od 900 do 400 Ova vrsta dodatne opreme prikladna je za upotrebu u proizvodima marke Buck Inovativni diza

HRK 3.00
100-METARSKI KABEL ZA TEŠKE UVJETE RADA, PATCH KABEL BEZ MREŽE Svježe
100-METARSKI KABEL ZA TEŠKE UVJETE RADA, PATCH KABEL BEZ MREŽE

Integrirani patch kabel Pro AV / IT CAT6 Ethercon Heavy Duty black 100 metara Kategorija 6 za mrežnih uređaja Patch kabel 100 metara 1 x ether CON Male Network 1 x ether CON Male Net

HRK 3.33
20-noga kabel LSZH MAČKA Ethernet, Gigabit patch kabel RJ 100W PoE bez zaduženosti, mrežni kabel CAT 10GbE UTP sa skidanja napona, Svježe
20-noga kabel LSZH MAČKA Ethernet, Gigabit patch kabel RJ 100W PoE bez zaduženosti, mrežni kabel CAT 10GbE UTP sa skidanja napona,

20noga (6 m) kabel LSZH CAT6 Ethernet 10Gigabit patch kabel RJ45 100 W Po E, mrežni kabel, CAT 6 10 Gb E UTP sa zaštitom od prenapona, crna / Testiran Fluke / ETL / Niska razina dima be

HRK 0.33
3-pinski DC 5,5-inčni konektor za spajanje punjača na PCB Svježe
3-pinski DC 5,5-inčni konektor za spajanje punjača na PCB

Aplikacija za medijski uređaj, uređaj za reprodukciju, uređaj za reprodukciju, uređaj za reprodukciju, uređaj za reprodukciju, uređaj za reprodukciju, uređaj za reprodukciju, uređaj

HRK 27.94
7-noga kabel LSZH MAČKA Ethernet, gigabit patch kabel RJ 100 W PoE bez zaduženosti, mrežni kabel CAT 10GbE UTP sa skidanja napona, Svježe
7-noga kabel LSZH MAČKA Ethernet, gigabit patch kabel RJ 100 W PoE bez zaduženosti, mrežni kabel CAT 10GbE UTP sa skidanja napona,

7noga (2 m) Kabel LSZH CAT6 Ethernet 10gigabit patch kabel RJ45 100 W Po E, mrežni kabel, CAT 6 10 Gb E UTP sa skidanja napona, plavi / Testiran Fluke / ETL / Niska razina dima, bez hal

HRK 3.00
Aksiom add-a je VIŠEMODNI Dvostruki Add-62. Optički kabel koji udovoljava zahtjevima Svježe
Aksiom add-a je VIŠEMODNI Dvostruki Add-62. Optički kabel koji udovoljava zahtjevima

Nudi kompletnu liniju učinkovitih i isplativih kabelskih rješenja za vaš mrežni projekt Koristimo samo najbolje komponente i najnovije tehnike izrade kako bismo optimizirali performanse

HRK 148.66
10FT CRNA KRPA ZA MAČKE BEZ KVAKA, DOŽIVOTNA GARANCIJA Svježe
10FT CRNA KRPA ZA MAČKE BEZ KVAKA, DOŽIVOTNA GARANCIJA

Univerzalni patch kabel Micro Flex Pro AV / IT CAT6 bez zaduženosti crna 10 metara Kategorija 6 za mrežnih uređaja Patch kabel 10 metara 1 priključak za RJ45 1 priključak za RJ45

HRK 1.67
Opcijski medijski pretvarač 1 NB - NB - optički medijski pretvarač - gigabitni NB Svježe
Opcijski medijski pretvarač 1 NB - NB - optički medijski pretvarač - gigabitni NB

Vlakana медиаконвертер Gigabit Ethernet 1000 BaseSX 1000 BaseTX RJ45 / SC multimode do 1800 metara 850 nm s izvanmrežnim pristupom na kućište napajanja 1 Gbit / s 1 R

HRK 1.33
StarTech.com C6PATCH25 ili stopa. Oblikovani gigabitni patch kabel Svježe
StarTech.com C6PATCH25 ili stopa. Oblikovani gigabitni patch kabel

Spajajte uređaj Power over Ethernet za gigabitnu mrežu 25noga patch kabel, Cat 6 25noga narančasta Ethernetkabel CAT6 sa 100% bakra, Мультигигабитный 1 / 2,5 / 5 Gbit /

HRK 19.98
Svjetlovodni kabel Belkin MTP - MTP MPO 40GB Aqua OM Plenum - patch kabel, - ft Svježe
Svjetlovodni kabel Belkin MTP - MTP MPO 40GB Aqua OM Plenum - patch kabel, - ft

Priključni kabel MTP / MPO multimode (F) MTP / MPO multimode (F) 10 metara optička vlakna 50 / 125 mikrona OM3 plenum Belkin 3 M MTP MTP MPO Svjetlovodni kabel 40 GB Aqua 50 / 125

HRK 33.98
Kućište stalka poslužitelja od 18 inča s bočnim zidovima crno Svježe
Kućište stalka poslužitelja od 18 inča s bočnim zidovima crno

Višenamjensko kućište za ugradnju u stalak optimizirano za jednostavnu ugradnju, upravljanje kabelima, integriranu raspodjelu snage i maksimalan protok zraka...

HRK 471.58
Двухпортовая mrežna kartica StarTech ST10GPEXNDPI - PCIe 10G NBASE-T - Speed mrežna kartica - Intel - Karta Gigabit Ethernet Mrežnu Svježe
Двухпортовая mrežna kartica StarTech ST10GPEXNDPI - PCIe 10G NBASE-T - Speed mrežna kartica - Intel - Karta Gigabit Ethernet Mrežnu

Dodajte dvije Ethernet priključka na poslužitelj ili radna stanica kroz jedan utor za PCI Express w Dodajte dvije Ethernet priključka na poslužitelj ili radna stanica kroz jedan utor za

HRK 33.98
Belkin Mačka. 5-inčni volumetrijski patch kabel - 1000 stopa-crveni Svježe
Belkin Mačka. 5-inčni volumetrijski patch kabel - 1000 stopa-crveni

Belkin Mačka 5inčni1000ft volumetrijski patch kabel je crven zahvaljujući dizajnu radnog konja Veleprodajni 5inčni patch kabel omogućuje vam jednostavno povezivanje svih hardverskih ure

HRK 127.98
93 980-20-Crna Stopa. Patch kabel Svježe
93 980-20-Crna Stopa. Patch kabel

Ključne specifikacije pregleda : vrsta kabela : Kategorija 6 Značajka kabela : Patch kabel Duljina kabela : 20 stopa priključak na prvom kraju : 1 muški priključak na drugom kraju : 1 m

HRK 19.98
Allied Telesis At Dmc - Vlakana медиаконвертер - 100 mb Lan - Мультирежим 100base-fx, 100base-t - Rj - Lc - Do 1. Miles - Nm Svježe
Allied Telesis At Dmc - Vlakana медиаконвертер - 100 mb Lan - Мультирежим 100base-fx, 100base-t - Rj - Lc - Do 1. Miles - Nm

Pregled pretvarači medija serije M A široki samo 1,25 inča, duboki 3,6 inča i visoki 0,85 inča, lako se uklapaju u dlan vaše ruke Osim što je kompaktan — s malom emisijom ugljičnog

HRK 0.67
Mrežna mreža-kabelska mreža-mreža-Ljubičasta-10 stopa Svježe
Mrežna mreža-kabelska mreža-mreža-Ljubičasta-10 stopa

Koristite ovaj kvalitetan kabel Cat6 ethernet za povezivanje računala, preklopnici, usmjerivači, kabelskih modema, tv settop box i sl Na bilo kojem mjestu gdje se vidite luka Cat5, Cat5e i

HRK 161.98
StarTech.com 1-inčna 19-inčna Upravljačka ploča kabela za montažu na metalni stalak Svježe
StarTech.com 1-inčna 19-inčna Upravljačka ploča kabela za montažu na metalni stalak

Upravljačka ploča kabela od 1 do 1 inča montirana je na standardni 19inčni stalak s 2 ili 4 stupa kako bi vam pomogla organizirati usmjeravanje mrežnih, poslužiteljskih ILI akabela pom

HRK 3.00
OKLOPLJENI ČVRSTI BIJELI KABEL OD 1000 STOPA OD 1000 - MHZ Svježe
OKLOPLJENI ČVRSTI BIJELI KABEL OD 1000 STOPA OD 1000 - MHZ

Univerzalni puni bijeli kabel od 350 MHz zaštićen od 1000 stopaKategorija 5 a za mrežni uređaj1000 stopa1ogoljena žica 1 ogoljena žica zaštićen 350 Mhz 1000 stopa čvrsti bijeli

HRK 3.00
- 804-telefonski adapter-100MB - 1MB Svježe
- 804-telefonski adapter-100MB - 1MB

Valcom VIP804 A telefonski adapter Vo IP 4 audio izlaza ili ulaza, 4 kontakta za formiranje relej, 4 ulaza za spoj kontakata, 4 SIPuvlačenje za upis u telefonski sustav Vo IP, konektor RJ

HRK 1.00
kućište stalka poslužitelja od 12 inča s bočnim zidovima u crnoj boji Svježe
kućište stalka poslužitelja od 12 inča s bočnim zidovima u crnoj boji

Kućište stalka poslužitelja od 12 mm od 600 mm od 1070 mm s crnim bočnim zidovima je višenamjensko kućište stalka optimizirano za jednostavnu instalaciju, upravljanje kabelima, integr

HRK 249.26
Neoklopljeni Mrežni patch kabel od 92 do 50 do 5 do 5 - siva Svježe
Neoklopljeni Mrežni patch kabel od 92 do 50 do 5 do 5 - siva

Za Amreže kojima su potrebne glasovne, podatkovne ili video aplikacije velike propusnosti Udovoljava svim standardima od N5 N / N i uvelike smanjuje impedanciju i strukturne povratne gubi

HRK 0.33
7-METARSKI KABEL ZA TEŠKE UVJETE RADA PATCH KABEL BEZ MREŽE Svježe
7-METARSKI KABEL ZA TEŠKE UVJETE RADA PATCH KABEL BEZ MREŽE

Univerzalni patch kabel Pro AV / IT CAT6 kabel za teške uvjete rada bez zaduženosti Crna 7 metara Kategorija 6 za mrežni uređaj Patch kabel 7 metara 1 RJ45 za spajanje na mrežu 1

HRK 33.98